AMBIENT

FOX

CZŁOWIEK WISI NA LINIE W UBRANIU ELEKTRYKA.SŁUŻBY W SZOKU PO DOJECHANIU
NA MIEJSCE … TO NIE CZŁOWIEK, TYLKO MANEKIN. I NIE ELEKTRYK, A STRAŻAK.
TAK, PRZYZNAJEMY SIĘ DO TEGO ZAMIESZANIA.INSTALACJA STRAŻAKA RATUJĄCEGO CZŁOWIEKA Z POŻARU, ZOSTAŁA ZREALIZOWANA DLA FOX W RAMACH PROMOCJI SERIALU 9-1-1!

NATIONAL GEORGAPHIC

HUAWEI

NETFLIX

WALENTYNKI INACZEJ, CZYLI PRZEWROTNA KAMPANIA AMBIENTOWA DLA NETFLIX - PROMOCJA SERIOLU END OF THE F***N WORLD W SAMYM SERCU WARSZAWY - INTERAKTYWNY TOTEM, ROBIĄCY ZDJĘCIA NA WYBRANYM TLE  W MGNIENIU OKA WYSYŁAŁ FOTOGRAFIĘ Z PERSONALIZOWANYM KOMUNIKATEM NA SKRZYNKĘ E-MAIL WYBRANEJ OSOBY!

PORTAL ALLEGRO

TYSKIE

TYSKIE

MINI

LOTTO

AMBIENTOWE REALIZACJE DLA TOTALIZATORA SPORTOWEG. DZIAŁANIA ZWIĄZANE Z KUMULACJĄ REALIZOWANE W BARDZO KRÓTKIM CZASIE - Z DUŻYM SUKCESEM! 

ADIDAS EURO 2012

FILM HOBBIT

NIESTANDARDOWA PROMOCJA PREMIERY FILMU "HOBBIT: BITWA PIĘCIU ARMII". OPRÓCZ WIELKOFORMATOWYCH BANNERÓW W CAŁEJ STOLICY PRZYGOTOWALIŚMY OGROMNĄ FIGURĘ CZARODZIEJA GANDALFA, TAK ABY KAŻDY MÓGŁ POCZUĆ SIĘ JAK NIZIOŁEK!

FILM 2012

DECATHLON

ORANGE 

NEW YORKER

NIESTANDARDOWA PROMOCJA OTWARCIA NOWEGO SALONU NEW YORKER. TYDZIEŃ PRZED IMPREZĄ NASZ ZESPÓŁ PRZEMIERZAŁ ULICE MIASTA ROBIĄC ZDJĘCIA POLAROIDEM PRZECHODNIOM. W DZIEŃ IPREZY, KAŻDY KTO ZJAWIŁ SIĘ W SALONIE ZE ZDJĘCIEM, OTRZYMYWAŁ ZNIŻKĘ NA ZAKUPY!