EVENTY

TO KONFERENCJE PRZYBLIŻAJĄCE DZIECIOM, MŁODZIEŻY ORAZ DOROSŁYM ŚWIAT POWIĄZANY
Z INFORMATYKĄ I NOWYMI TECHNOLOGIAMI.
TO PRELEKCJE, WARSZTATY I MARATON INFORMATYCZNY ZACHĘCAJĄCE DO TWÓRCZEGO WYKORZYSTANIA ZDOBYWANEJ WIEDZY
I ZMIENIANIA ŚWIATA WOKÓŁ NAS.

STARLINK

KODEREK/WARSZTATY

PKP INTERCITY

KINO LETNIE 2018

ORGANIZACJA DWUDNIOWEGO EVENTU NA PLAŻY GDYNIA ORŁOWA WRAZ Z DZIAŁANIAMI AMBIENTOWYMI I OBSŁUGĄ STOISKA PROMOCYJNEGO. ZAPEWNILIŚMY NIE TYLKO PIĘKNĄ POGODĘ LECZ RÓWNIEŻ ZAWODY INDYWIDUALNE I DRUŻYNOWE W STREFIE SPORTU, ATRAKCJE W STREFIE WARSZTATÓW,  AKTYWNOŚCI W STREFIE FITNESS I MIEJSCE DO ODPOCZYNKU
W STREFIE CHILLOUT.

PKP INTERCITY

TLK MALINOWSKI

ORGANIZACJA EVENTU PROMOCYJNEGO POŚWIĘCONEGO PAMIĘCI ERNESTA MALINOWSKIEGO PODCZAS UROCZYSTEGO PRZEJAZDU POCIĄGU TLK MALINOWSKI ORAZ PRZYGOTOWANIE BRIEFINGU PRASOWEGONA DWORCU GŁÓWNYM W KRAKOWIE WRAZ Z PRZYGOTOWANIEM MINI-WYSTAWY POŚWIĘCONEJ OSOBIE P. MALINOWSKIEGO I JEGO PIONIERSKICH DOKONAŃ W ZAKRESIE GÓRSKIEJ INŻYNIERII KOLEJOWEJ.

PKP INTERCITY

DZIEŃ DZIECKA 2018

ORGANIZACJA EVENTU Z OKAZJI DNIA DZIECKA NA PERONIE W BIAŁYMSTOKU. ZWIEDZANIE POCIĄGU,FIGLO-RAJ, STREFY PLASTYCZNE, MALOWANIE BUZIEK, MODELOWANIE BALONÓW, BLENDER-BIKE, FOTOBUDKA, PRZYSTANEK ZE SŁODYCZAMI TO TYLKO NIEKTÓRE Z ATRAKCJI, KTÓRE PRZYGOTOWALIŚMY DLA DZIECIW TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ.

PKP INTERCITY

BIEG PIASTÓW

ORGANIZACJA STREFY PROMOCYJNEJ PKP INTERCITY PODCZAS 42. BIEGU PIASTÓW NA POLANIE JAKUSZYCKIEJ W SZKLARSKIEJ PORĘBIE. STREFA PRZYCIĄGAŁA TAKIMI ATRAKCJAMI JAK: SYMULATORY SPORTÓW ZIMOWYCH, STREFA DLA NAJMŁODSZYCH, SPOTKANIA Z RATOWNIKAMI GÓRSKIMI,` PSEM RATOWNICZYM A TAKŻE PRZEWODNIKIEM GÓRSKIM.

LOTOS

EVENT DLA SPÓŁKI LOTOS W RAMACH PUCHARU ŚWIATA W SKOKACH NARCIASKICH! PSIE ZAPRZĘGI, KULIG Z OGNISKIEM, WYCIECZKA W GÓRY I WIECZORY W MIESJCOWYCH KARCZMACH Z WYSTĘPAMI NA ŻYWO - TO WSZYSTKO PRZYGOTOWALIŚMY DLA GOŚCI SPECJALNYCH KLIENTA W TRAKCIE DWUDNIOWEGO EWENTU W ZAKOPANEM.  

PKP INTERCITY

PKP IC REJEWSKI

ORGANIZACJA DZIAŁAŃ WIZERUNKOWYCHI INFORMACYJNYCH ZWIĄZANYCH Z NADANIEM NAZWY POCIĄGU IC REJEWSKI RELACJI BYDGOSZCZ-WARSZAWA. NASZYM ZADANIEM BYŁO M.IN PRZYGOTOWANIE STREFY DO BRIEFINGU PRASOWEGO NA PERONIE DWORCA, PAKIET UPOMINKÓW I SŁODYCZY DLA PODRÓŻNYCH TEMATYCZNIE NAWIĄZUJĄCYCH DO POSTACIP. REJEWSKIEGO ORAZ PROFESJONALNA FOTORELACJA.

PKP INTERCITY

DZIEŃ ŚW. MARCINA

ARANŻACJA OGRZEWANEGO STOISKA PROMOCYJNEGO PODCZAS „DNIA ŚWIĘTEGO MARCINA” W POZNANIU WRAZ Z ATRAKCJAMI DLA DZIECI I DOROSŁYCH TAKIMI JAK NP. REFLEKSOMIERZ, QUIZ, FOTOBUDKA CZY WARSZTATY PLASTYCZNE. POMIMO PROBLEMÓW Z BARDZO SILNYM WIATREM IMPREZA UDAŁA SIĘ W 100%, A ZADOWOLENI GOŚCIE TO NASZA NAJWIĘKSZA SATYSFAKCJA.

VOLKSWAGEN

CAR LEASING DAY

WYJĄTKOWY I EKSKLUZYWNY EVENT NA OBCHODY
20-LECIA VOLKSWAGEN LEASIN GROUP W POLSCE. OPRÓCZ KONFERENCJI I CAŁKOWITEJ OBSŁUGI LOGISTYCZNEJ ZORGANIZOWALIŚMY SZEREG AKTYWNOŚCI DLA UCZESTNIKÓW EVENTU - W TYM KONCERT KULTOWEGO ZESPOŁU LADY PANK. 

PKP INTERCITY

KINO LETNIE 2017

ORGANIZACJA DWUDNIOWEGO KINA LETNIEGO PRZED DWORCEM GDYNIA GŁÓWNA WRAZ Z DZIAŁANIAMI AMBIENTOWYMI I OBSŁUGĄ STOISKA PROMOCYJNEGO. DLA KINOMANÓW ZAPEWNILIŚMY KONKURSY
Z NAGRODAMI, PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA Z WYDARZENIA
A PODCZAS WIECZORNYCH SEANSÓW POPCORN
DO FILMU.

LOTTO PREMIERA

EUROJACKPOT

EVENTY W CAŁEJ POLSCE: STWORZENIE "ZŁOTEJ STREFY", NA POTRZEBY KTÓREJ ZAPROJEKTOWALIŚMY I WYPRODUKOWALIŚMY PIRAMIDĘ PIENIĘDZY WIZUALIZUJĄCĄ 378 MILIONÓW ZŁOTYCH ORAZ "ZŁOTE WROTA" - ZAAWANSOWANĄ TECHNOLOGICZNIE FOTOBUDKĘ, WYCINAJĄCĄ POSTAĆ LUDZKĄ W CZASIE RZECZYWISTYM, BEZ POTRZEBY STOSOWANIA GREENSCREENU.

VOLKSWAGEN JETTA

CENTRUM NAUKI KOPERNIK