STOISKA

AUDI

MINIMALISTYCZNE I NOWOCZESNE STOISKO DLA MARKI AUDI TO ELEGANCJA, PROSTOTA A PRZEDE WSZYSTKIM ŁATWOŚĆ MONTAŻU, TRANSPORTU I MOŻLIWOŚĆ EKSPOZYCJI W KAŻDEJ PRZESTRZENI.

DIOR

MODA, PASJA I SZYBKIE AUTO - TO STOISKO, KTÓRE ZAPROJEKTOWALIŚMY DLA DIORA NA POTRZEBY PROMOCJI ZAPACHU SAVAGE. JEST TO IDEALNY PRZYKŁA, JAK MAŁYM NAKŁADEM FINANSOWYM ZAGOSPODAROWAĆDUŻĄ PRZESTRZEŃ I AKTYWOWAĆ UCZESTNIKÓW.

TULLAMORE

STOISKA DLA MARKI WHISKEY TULLAMORE NA FESTIWALU WHISKEY W JASTRZĘBIEJ GÓRZE. STOISKO ZOSTAŁO STWORZONE I WYMUROWANE OD ZERA Z PRAWDZIWYCH, NATURALNYCH MATERIAŁÓW - KAMIENIA I LITEGO DREWNA. CAŁOŚCI DOPEŁNIŁA PIĘKNA ROŚLINNOŚĆ I ŻYWA TRAWA.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ 

Nasze stoiska, strefy, bary i inne ekspozycje produkowane są z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących trwałość i estetyczny wygląd. Zajmujemy się pełną produkcją, transportami i montażami. W razie konieczności, zapewniamy materiały z atestami niepalności. 

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU

Profesjonalne prezentacje przygotowane w technologii 3D pozwalają Klientowi zwizualizować projekt przyszłego stoiska Marki.